Konkurs

Regulamin konkursu świątecznego „ Świąteczne przebranie” dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdyni

1. Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy SP 29 w Gdyni.
2. Konkurs trwa od 6 do 20 grudnia 2019.
3. W konkursie biorą udział klasy 0-VIII.
4. Celem konkursu jest podtrzymywanie tradycji świątecznych, rozwijanie wyobraźni i twórczości dzieci oraz integracja szkolna.
5. Każdy uczeń chcący wziąć udział w konkursie musi przyjść do szkoły 6 grudnia 2019 przebrany w strój o tematyce świątecznej, np. choinka, anioł, renifer, Mikołaj.
6. Uczeń wyrażający chęć przystąpienia do konkursu będzie miał wykonane zdjęcie, na podstawie, którego jury w późniejszym terminie wybierze zwycięzcę na poziomie każdej klasy (8 laureatów).
7. Organizator przewiduje wyróżnienia.
8. Dodatkowo zdjęcia zostaną umieszczone na szkolnym Facebooku. Osoba, która uzyska największą liczbę „polubieni” (LIKE) do dnia 13 grudnia 2019 do godz.20:00 otrzyma nagrodę publiczności.
9. Jury, które będzie powołane przez organizatora, będzie oceniać kreatywność i oryginalność stroju.
10. Ogłoszenie zwycięzców i przyznanie nagród odbędzie się podczas szkolnego apelu w dniu 20 grudnia 2019 roku.
11. Dodatkowo każdy uczeń z klas 4-8 biorący udział w konkursie otrzyma 5 punktów pozytywnych.
Data dodania: 2019-11-23 16:36:30
Data edycji: 2019-11-23 16:38:58