Zamieniamy swoich uczniów w detektywów i pokazujemy im, jak ciekawa potrafi być nauka!

Uczniowie klasy 1 a i 1b przystąpili do projektu edukacyjnego „Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?” organizowanego przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Dzięki projektowi dzieci będą poznawać tajniki matematyki, przyrody i informatyki. Rozwiną również swoje umiejętności plastyczne i kompetencje społeczne (współpraca, praca w grupie). Pierwsze zadanie zrealizowane. Realizując scenariusz „Czy można uczyć się szybciej?” uczniowie poznali różnorodne ćwiczenia, które wspomagają koncentrację uwagi, orientację przestrzenną, spostrzegawczość oraz wpływają na zwiększenie efektywności i tempa uczenia się. Podczas zabaw w bajkowej konwencji, w Niezwykłej Krainie Koncentracji Uwagi,  gimnastykowali zarówno ciało, jak i umysł.
M.Chrapek, A.Zajk

Data dodania: 2019-12-05 07:47:49