XVIII KAMPANII BIAŁYCH SERC

W tym roku nasza szkoła po raz trzeci wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pod nazwą Kampania Białych Serc, która jest solidarnym protestem przeciwko narkotykom oraz innym uzależnieniom. Tegoroczna Kampania dotyczyła uzależnienia od telefonu. Zgodnie z zasadami Kampanii, w oknach naszej szkoły zawisły białe serca – symbol Kampanii. Wychowawcy wszystkich klas przeprowadzili ze swoimi uczniami zajęcia poświęcone zjawisku fonoholizmu. Ponadto Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny. Hasło konkursowe brzmiało: „Aktywnie spędzam czas bez telefonu”. Autorzy najładniejszych prac otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do udziału w tegorocznej Kampanii Białych Serc.

SU oraz szkolni koordynatorzy akcji – p. Katarzyna Turowska, p. Agata Halmann

Data dodania: 2022-11-27 08:23:25