Wyjście klas 6 do Gdańska

08.11.2019 r. uczniowie wszystkich klas szóstych udali się do Gdańska na spektakl „Wikingowie. Musical nieletni”. W surowy, ale fascynujący nordycki świat szóstoklasiści zostali zabrani przez młodych aktorów. Wspólnie z nimi podróżowali po krainach północy, przekonując się, że w życiu istnieją niezmienne od tysięcy lat wartości, takie jak przyjaźń i miłość, które warto  pielęgnować i rozwijać. Dopełnieniem wrażeń była przepiękna scenografia i nastrojowa muzyka.
Dodatkową atrakcją piątkowego wyjścia był spacer po Gdańsku i wejście na wieżę Bazyliki Mariackiej, które dla niektórych uczniów było dużym wyzwaniem. Ci, którzy pokonali lęk przed nieznanym, mogli napawać się przepięknym widokiem na miasto.

Opiekunowie: Aleksandra Wierzbińska, Marta Cylc, Agnieszka Reiter

Data dodania: 2019-11-10 18:11:42