Warsztaty z tworzenia ozdób choinkowych

Nasza szkoła została poproszona o wykonanie ozdób świątecznych na choinkę, która będzie znajdowała się na otwartej przestrzeni  w  związku z otwarciem po rewitalizacji osiedla zlokalizowanego w rejonie ulicy Zamenhofa i Opata Hackiego.

Zapraszamy chętne dzieci z kl. 5-8 oraz zainteresowanych rękodziełem rodziców  na zajęcia z tworzenia ozdób choinkowych.
Odbędą się one dnia 30 listopada (sobota). Zaczynamy od godz. 9.00 w sali 96.
Zapewniamy materiały niezbędne do wykonania oryginalnych i niepowtarzalnych choinkowych elementów zdobniczych.  Prosimy o zabranie ze sobą nożyczek i pomysłu!!!

Dzieci (klasy 1-8), które nie będą mogły przybyć, zachęcamy do wykonania ozdoby w domu i dostarczenia jej do dnia 5 grudnia do swojego wychowawcy. Dodatkowa praca będzie premiowana oceną celującą z techniki i plastyki oraz punktami.

Aleksandra Motylińska
Przemysław Olczak