UWAGA!!! Od poniedziałku 22.02 do 26.02 - klasy 0 - 3 przechodzą na zdalne nauczanie.

Szanowni Państwo,

Z powodu licznych zakażeń wirusem Covid-19 wśród uczniów, rodziców i nauczycieli dostaliśmy zgodę na realizację zdalnego nauczania dla klas 0 -3 od 22 do 26 lutego 2021r. Od poniedziałku uczniowie spotykają się ze swoimi nauczycielami na MS Teams. Wychowawcy klas poinformują dzieci o planie lekcji (będzie taki jak w grudniu).

Rodzice  w razie potrzeby otrzymają ze szkoły zaświadczenie o zawieszeniu zajęć stacjonarnych. Należy zwrócić się z prośbą o nie na adres sekretariat@sp29.edu.gdynia.pl

Ja ze swojej strony bardzo serdecznie proszę o izolowanie dzieci między sobą.
W poniedziałek większość uczniów kończy kwarantannę. Proszę by nie spotykali się ze sobą na podwórku, czy w domach.
Na spacer wybierzmy się rodzinnie.  Zadbajmy o to, by przerwać ciąg zakażeń.

Ewa Stoińska

Dyrektor SP 29