Szkolny konkurs dla uczniów klas 4-8 „EKO-TORBA”

Szkolny konkurs  dla uczniów klas 4-8 „EKO-TORBA”
Cele konkursu:
1. Propagowanie ekologicznego stylu życia poprzez wykorzystanie surowców wtórnych do własnoręcznego wykonania torby wielokrotnego użytku.
2. Rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych uczniów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu i własnoręcznym wykonaniu torby wielokrotnego użytku. Przy wykonaniu torby mogą pomóc rodzice (np. przy szyciu).
• Torbę można wykonać z dowolnych surowców, np. kartonu, ubrań, materiałów, sznurków, tasiemek, koralików, itp.
• Torbę należy wykonać indywidualnie. Jedna osoba może być autorem jednej pracy.
• Technika wykonania – dowolna(mogą być robione na drutach, szydełku, szyte na maszynie), wymiar torby – maksymalnie format kartki A3.
• Torba powinna pomieścić i wytrzymać ciężar 2 kg.
• Do torby należy przymocować przywieszkę z danymi autora: imię i nazwisko, klasa
Torby należy dostarczyć do p. Aleksandry Motylińskiej do 16 marca br. (poniedziałek)
• Komisja konkursowa będzie oceniała pomysłowość, estetyczne wykonanie i funkcjonalność torby. Wybierze również trzy prace, które będą reprezentowały naszą szkołę w Ogólnopolskim Konkursie „Eko torba” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 77 w Gdańsku.
Data dodania: 2020-02-26 19:29:59
Data edycji: 2020-02-26 19:32:56