SZANOWNI RODZICE ZWIĄZKU Z MOŻLIWYM STRAJKIEM

Szanowni Rodzice!
Otrzymałam z Zarządu  Oddziału  ZNP  i Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty   i Wychowania NSZZ ”Solidarność” w Gdyni pisma  mówiące o możliwym strajku pracowników naszej placówki rozpoczynającym się w dniu 8 kwietnia br.  W związku z tym informuję o możliwości wystąpienia od tego dnia, aż do odwołania, bardzo poważnych utrudnień w funkcjonowaniu naszej szkoły. Pracownicy, którzy wyrażą pisemnie  przystąpienie do strajku, nie będą prowadzić żadnych zajęć ani podejmować innych obowiązków związanych z pracą zawodową.
Szkoła będzie otwarta,  dyrektor będzie w pracyw miarę swoich możliwości będzie starał się zagwarantować opiekę każdemu dziecku, które pojawi się w placówce.

O wszelkich decyzjach strajkujących, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie szkoły, w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będę informowała Państwa na bieżąco.

W zaistniałej sytuacji proszę o pomoc, zrozumienie i  wyrozumiałość.

PS. W czasie strajku w szkole nie będą wydawane obiady. Wpłacone pieniądze zostaną zwrócone w postaci odliczenia.

Data dodania: 2019-04-04 06:50:33
Data edycji: 2019-04-04 18:32:12