Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Zgodnie z zatwierdzonym we wrześniu 2018r. Planem Pracy Szkoły w dniach 29 i 30 kwietnia br. nie ma zajęć dydaktycznych.  W dniach tych są zajęcia opiekuńcze w świetlicy.                                   Dzieci na te zajęcia  prosimy zgłaszać telefonicznie w godzinach 8.00 – 14.00 przez sekretariat lub u nauczycieli  w świetlicy.

Dzień 2 maja br. dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły jest dniem wolnym od pracy

/szkoła jest zamknięta/, który zostanie odpracowany Świętem Szkoły w sobotę 8 czerwca.

Ewa Stoińska

dyrektor SP Nr 29