ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH – 28. 09. 2019

Ślubowanie i pasowanie pierwszaków na uczniów naszej szkoły, tradycyjnie odbyło się  na gościnnym pokładzie „Daru Pomorza”. Dzieci wspaniale zaprezentowały, w krótkim programie artystycznym, swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Mimo lekkiej tremy, związanej z występem publicznym, wszyscy świetnie uporali się ze swoimi zadaniami. Licznie zgromadzeni goście nie szczędzili braw młodym aktorom. Po części artystycznej pierwszoklasiści przystąpili do ślubowania, po czym Pani Dyrektor, specjalnym ołówkiem, niczym czarodziejską różdżką, dokonała pasowania na ucznia. Ukoronowaniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów. Uczniowie otrzymali także piękne upominki od Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy.

Składamy wszystkim gorące podziękowanie za wspólne celebrowanie tej ważnej dla uczniów klas pierwszych  uroczystości i za obecność, która dodała temu świętu wyjątkowego splendoru. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.
Małgorzata Chrapek i Alicja Zajk

(Autor zdjęć: Julita Szadkowska)

Data dodania: 2019-10-01 18:55:12
Data edycji: 2019-10-21 18:55:26