„Rowerowy Maj” – największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia

Wsiądą na rowery, hulajnogi, rolki oraz wrotki i pojadą do szkoły, żeby zbierać punkty i powalczyć o nagrody! Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 szykują się do wzięcia udziału w trzeciej edycji kampanii „Rowerowy Maj” organizowanej w Gdyni oraz 22 innych miastach i gminach. Celem Rowerowego Maja jest promocja zdrowego trybu życia wśród uczniów szkół podstawowych poprzez dojazdy do szkoły rowerem ( a także hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp.). Kampania odbędzie się w dniach 7 – 30 maja br. Przewidziano wiele atrakcyjnych nagród: gadżety, wycieczki klasowe, nagrody finansowe. Otrzymaliśmy już od organizatora pakiet umożliwiający przeprowadzenie kampanii: plakaty i dzienniki klasowe, dzienniczki podróży dla każdego ucznia oraz zestawy naklejek. Start zaraz po „majówce” – 7 maja.

Koordynatorzy szkolni – Agnieszka Dobrzycka, Małgorzata Chrapek

Data dodania: 2018-04-27 20:00:00