Rowerowy Maj

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii Rowerowy Maj, która organizowana jest w Gdyni oraz 47 innych miastach i gminach.
Celem Rowerowego Maja jest promocja zdrowego trybu życia wśród uczniów szkół podstawowych poprzez dojazdy do szkoły rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, deskorolce.
Kampania odbędzie się w dniach 8-31 maja br.
Za każdy dojazd uczeń otrzymuje dwie naklejki – jedną przykleja na plakat wiszący w klasie, drugą do swojego dzienniczka.
Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz szkolnym. Najaktywniejsi uczestnicy Kampanii zostaną nagrodzeni.
O wyniku placówki lub klasy decyduje liczba aktywnych podróży w drodze do placówki w stosunku do liczby wszystkich uczniów/dzieci w danej placówce lub klasie.

Kampania prowadzona będzie z użyciem dedykowanego programu informatycznego oraz strony www.rowerowymaj.eu na której zamieszczone będą wyniki, rankingi oraz informacje dotyczące Kampanii.
Koordynatorami w naszej szkole są panie: Aleksandra Motylińska (kl. 4-8) oraz Małgorzata Chrapek (kl. 0-3).

Data dodania: 2019-05-06 20:50:49
Data edycji: 2019-05-06 20:51:21