Prośba o pomoc dla Tosi

Drodzy Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdyni!

Każdy z nas zna lub słyszał o chorych dzieciach, które walczą nie tylko o zdrowie, ale także o szczęśliwe dzieciństwo. Siostrzenica ucznia naszej szkoły – Filipa zmaga się z okrutną chorobą, jaką jest SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Ta śmiertelna choroba sprawiła, że nad Tosią zawisły chmury. Dziewczynka walczy o życie.  Pomóżmy jej odzyskać zdrowie. Pamiętajcie, każda złotówka ma dla Tosi siłę 10 mln zł, gdyż tyle potrzebuje na terapię genową w USA. Całym sercem wierzymy, że: „Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.”

Drodzy Przyjaciele, bądźmy takimi aniołami. Wesprzyjmy Tosię, sprawmy, by na jej twarzyczce pojawił się uśmiech.  Pamiętajcie, czas jest naszym wrogiem. Pomóżcie zebrać wspomnianą kwotę.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

Data dodania: 2020-05-20 18:33:55