Projekt Zielona Szkoła

Dobiegła końca realizacja kolejnego bardzo atrakcyjnego projektu realizowanego w naszej szkole. W tym roku w ramach projektu Zielona Szkoła 248 uczniów wyjechało na różne wycieczki. Od 13 maja do 4 czerwca zorganizowano wiele wycieczek. Były to wycieczki jedno- lub dwudniowe do Torunia, Garczyna, Sarbska, Malborka, Tuchlina, Gniewina, Nowej Wsi Przywidzkiej. Projekt był całkowicie sfinansowany z Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF.
Wycieczki szkolne są szczególną formą nauczania i wychowania uznaną przez większość pedagogów. Pozwalają na bezpośrednie obcowanie dzieci, są źródłem trwałych wrażeń i spostrzeżeń, rozbudzają zainteresowania, wyzwalają pozytywne emocje, pozwalają na integrację w grupie rówieśników. Serdecznie dziękujemy wszystkim kierownikom i opiekunom wycieczek za organizację wyjątkowych wiosennych wyjazdów.
Data dodania: 2023-06-22 20:47:42
Data edycji: 2023-06-22 20:50:10