PROJEKT "Szwecja z klasą"

PROJEKT

Klasa VIIIa wraz z wychowawcą wzięła udział w projekcie "Szwecja z klasą". Projekt zakładał przeprowadzenie akcji związanej z aktywnością fizyczną jak największej liczby uczniów naszej szkoły. Zespół pod nazwą "Pozytywnie Zakręceni" zaproponował wspólny trening pod hasłem "Sport łączy pokolenia". Dziękujemy za pomoc w realizacji naszego pomysłu Pani wicedyrektor Iwonie Chudyszewicz, Pani Danucie Bieszke i uczniom klasy IIIa, Pani Agnieszce Reiter, Pani Barbarze Siurnickiej-Felskiej oraz Pani Marcie Cylc wraz z uczniami klasy VIa. Dziękujemy także za wykonanie zdjęć Pani Dorocie Brzuzek i Panu Krzysztofowi Rykale. Słowo dziękuję kierujemy do Pani Marty Cylc za jak zawsze techniczne przygotowanie efektów naszych działań. Nie uzyskaliśmy I nagrody, nie popłyniemy do Szwecji, ale praca i radość w czasie wspólnych ćwiczeń była najlepszą nagrodą.
Wychowawca - mgr Anna Martusewicz

Data dodania: 2020-02-17 12:38:42