Piknik na zakończenie klasy 3

W przedostatnim dniu roku szkolnego uczniowie klasy 3a razem z wychowawczynią i rodzicami wybrali się na piknik kończący klasę III. Była to  kolejna okazja do  spędzenia  kilku godzin poza szkołą i sprawdzenia swoich umiejętności ruchowych i organizacyjnych. Czas ten upłynął w  miłej atmosferze, na łonie przyrody, z pięknymi widokami. Na zakończenie imprezy  miłym akcentem była pizza. Wychowawca klasy  dziękuje bardzo za wspólny wyjazd,  poświęcony czas i pomoc przy przygotowaniu poczęstunku.

Podziękowanie

Rodzicom i Moim Uczniom składam serdeczne podziękowania za życzenia, kwiaty i upominki. Dziękuję  wszystkim za okazaną pomoc w klasowych przedsięwzięciach. Jesteście wspaniali. Będę za Wami tęskniła.  Wychowawczyni klasy 3a Małgorzata Chrapek

Data dodania: 2019-06-20 14:07:50
Data edycji: 2019-06-21 14:08:00