OTWARTA LEKCJA PRZYRODY

W dniu 8 czerwca w naszej szkole została poprowadzona otwarta lekcja przyrody w klasie VIa. W lekcji prowadzonej przez panią Annę Martusewicz uczestniczyli przedstawiciele Samodzielnego Referatu ds. Energetyki Urzędu Miasta Gdyni, EDF S.A. Oddział Wybrzeże, OPEC Sp.z.o.o z siedzibą w Gdyni oraz radia Gdańsk oraz pani dyrektor Ewa Stoińska. Tematem lekcji były globalne skutki zanieczyszczenia środowiska: kwaśne deszcze. efekt cieplarniany i dziura ozonowa. Uczniowie  w czasie zajęć wykorzystywali tablety, które szkoła otrzymała w ramach nagrody w konkursie Gdynia. Ekologia Przyszłośći. Tablety pomagają w bardziej nowoczesny sposób prowadzić zajęcia i wdrażać nowe technologie . To obopólna korzyść - uczniowie zyskują wiedzę, a nauczyciele mogą wzbogacić swój warsztat pracy.

Anna Martusewicz
Data dodania: 2018-06-12 08:28:34