ORGANIZACJA PRACY W CZERWCU 2020r. w SP 29

ORGANIZACJA  PRACY  W CZERWCU 2020r. w  SP 29

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!
Zgodnie z rozporządzeniem MEN  nauka z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, którą wprowadzono 25 marca, została  przedłużona do 26 czerwca br., tj. do końca zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2019/2020.

Przypominamy,  że  11 czerwca (Boże Ciało) i 12 czerwca (odpracowany w dniu 30 maja)
są  w naszej szkole są dniami wolnymi.

Dni  16, 17, 18  czerwca są  dniami egzaminów ósmoklasistów. Do szkoły mogą przyjść tylko uczniowie przystępujący do egzaminu i osoby czuwające nad jego przebiegiem.

W tych dniach nie ma w świetlicy zajęć opiekuńczo-wychowawczych, lekcji  on-line oraz konsultacji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

26 czerwca 2020r.  odbędą się uroczyste spotkania  Wychowawców  z Uczniami  klas 0 – 7
na platformie Teams:
„Cudowny czas wakacji”.

Zakończenie klas 8 o godz. 9.00 i 10.00 – w sposób ustalony przez Wychowawców.

W odrębnym komunikacie zostanie podany czas i sposób odbierania świadectw szkolnych.

Data dodania: 2020-06-03 08:38:09
Data edycji: 2020-06-03 08:42:43