NOC W SZKOLE KLASA 6C

NOC W SZKOLE

Klasa 6 c ostatni weekend września przeżyła w nietypowy sposób. Z piątku na sobotę szóstoklasiści pod okiem wychowawcy spędzili noc w szkole. Zabawa integracyjna została połączona z Dniem Chłopaka i zgodnie z tradycją panowie walczyli o tytuł "Super Chłopaka".                 W tym celu musieli m.in. zgłębić tajniki urody kobiecej - malowali paznokcie paniom, rozwiązywali quiz czy rozpoznawali narzędzia używane w kuchni. Zabawa zakończyła się wręczeniem upominków dla panów, a tytuł Super Chłopaka po niezwykle emocjonującej walce zdobył - Maciej. Póżniej przyszedł czas na szkolne podchody, mecz koszykówki, gry planszowe, zabawę w chowanego czy grę dotyczącą lektur szkolnych.  Miłym akcentem  i  przerywnikiem wieczoru była pizza.  Rozmowom  oraz śmiechom nie było końca, wystarczy dodać, że większość uczniów nie zmrużyła oka przez całą noc.

Aleksandra Wierzbińska, wychowawca klasy 6c

Data dodania: 2019-10-02 20:53:01