Młodzi na rzecz zielonego Południowego Bałtyku

W dniu 19 listopada 6-osobowa grupa młodzieży Beata Butkiewicz, Marta Cymanowska, Aleksandra Wilińska, Nikola Zakrzewska z klasy VIIIa i Kamila Rogacka, Tymon Siurnicki z klasy VIIb wzięła udział w warsztatach organizowanych w ramach projektu "Młodzi na rzecz zielonego Południowego Bałtyku" Projekt jest realizowany przez Fundację Civis Polonus we współpracy z Fundacją im. Heinricha Bolla w Warszawie. Młodzi zostali zapoznani z działaniami miasta Gdyni na rzecz ochrony klimatu, pracowali wspólnie metodą warsztatową nad sposobami ratowania najbliższego środowiska. Rozmawiali o pilnych tematach związanych ze zrównoważonym rozwojem, zmianami klimatycznymi. Bardzo ciekawe spotkanie, zwłaszcza w kierunku działań na rzecz swojej lokalnej społeczności.
Nauczyciel biologii - mgr Anna Martusewicz

Data dodania: 2019-11-28 17:49:59