MŁODY EUROPEJCZYK – KOLEJNA ODSŁONA PROJEKTU

Dziś uczniowie wszystkich klas zaprezentowali realizację kolejnego działania w ramach poznawania Hiszpanii. Podróż kulinarną zafundowali nam uczniowie klas: 4a i 6c. Czwartoklasiści zaprezentowali najbardziej typowe potrawy i zachęcali do wyjazdu do Hiszpanii, natomiast szóstoklasiści zaskoczyli wszystkich pysznym poczęstunkiem. O rodzinie królewskiej opowiedzieli nam uczniowie z 5a i 6a. Piątoklasiści przygotowali wizerunki członków hiszpańskiej dynastii, a szóstoklasiści zafundowali nam scenę oświadczyn. Hiszpańskich malarzy i architektów przedstawili uczniowie z 5b i 6b. Ci pierwsi zabrali nas na lekcję sztuki, a ich starsi koledzy zabawili się w malarza i architekta. Nie mogło zabraknąć historii Don Kichota. O niezwykłym rycerzu w zabawny sposób opowiedzieli uczniowie z klasy 4c i 7a. Wszystkim gratulujemy ciekawych pomysłów.

Data dodania: 2018-04-10 20:00:00
Data edycji: 2018-05-08 20:33:14