Mikołajkowa nocka w szkole

Mikołajkową noc 6/7 grudnia 2019 roku uczestnicy koła gier planszowych spędzali w szkole. Na początku musieli odnaleźć prezenty, które Mikołaj ukrył w różnych zakątkach i wykonać kilka zadań. Było przy tym dużo radości, śmiechu  i zabawy. Ostatni prezent ucieszył wszystkich najbardziej. Było to, aż pięć nowych gier i mnóstwo słodyczy. Po bardzo intensywnych poszukiwaniach prezentów uczestnicy ze smakiem zjedli na kolację pizzę i zabrali się do testowania nowych nabytków. Kiedy wybiła północ przyszedł czas na nocne podchody z klasą 6b i ich wychowawcą. W ciemnościach nocy, niektórych było bardzo ciężko odnaleźć. Wszyscy odnalezieni i zadowoleni wrócili do szkoły, aby na sali gimnastycznej jeszcze bardziej się ze sobą zintegrować. Na zakończenie zabaw uczestnicy mikołajkowej nocki z grami planszowymi w szkole, obejrzeli film o tematyce świątecznej.
Marlena Ziemann

Data dodania: 2019-12-13 19:16:57