Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Mikołajki w SP29

Mikołajki w SP29
Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują grudnia. Dlaczego? Wiadomo, bo 6 grudnia wypadają Mikołajki – tradycyjne święto ku czci św. Mikołaja – biskupa Miry. W tym roku w naszej szkole, dzięki pomocy i wsparciu Rady Dzielnicy Leszczynki, Rady Rodziców, spółkom PEWIK i OPEC z nami cieplej, nasze szkolne Mikołajki były wyjątkowo wesołe, zabawne i przyjacielskie.
Zabawa Mikołajkowa rozpoczęła się już o godzinie 9.30, gdy do nas zawitali nasi najmłodsi uczestnicy, wychowankowie pobliskich przedszkoli. Gry i zabawy, tańce, różne niespodzianki, słodki poczęstunek i oczywiście spotkanie z Mikołajem - to niezapomniane przeżycia i wrażenia dla naszych małych gości. Wychowankowie przedszkoli otrzymali również prezenty w postaci gier dydaktycznych i edukacyjnych, a do domu zabrali zdjęcia zrobione z przyjaciółmi w szkolnej mikołajkowej fotobudce. Kolejna zabawa była organizowana dla uczniów 1-3 klas.
Uczniowie starszych klas w tym dniu również nie zostali zapomnieni. Mikołaj z Rady Rodziców odwiedził każdą klasę. 6 grudnia w szkole odbył się również konkurs „ Świąteczne przebranie”, uczniowie w świątecznych strojach mieli okazję zrobić sobie zdjęcia w fotobudce , a najpiękniejsze i najbardziej twórcze kreacje mikołajkowe otrzymają wyróżnienia 20 grudnia.
I chociaż powszechnie się uważa, że Mikołajki są świętem dla najmłodszych, jesteśmy przekonani, że dorośli również w tym dniu oczekują na prezenty, w postaci życzliwości, wzajemnego szacunku, uprzejmości i ...słodyczy. Tak też było.
Serdecznie dziękujemy radnym Dzielnicy Leszczynki, przedstawicielom Rady Rodziców, Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gdyni ( PEWIK), Okręgowemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o ( OPEC z nami cieplej) za finansowe wsparcie oraz pomoc w organizacji szkolnego święta.
Alina Sobolevska
Data dodania: 2019-12-07 17:29:05
Data edycji: 2019-12-15 17:37:04
Ilość wyświetleń: 729

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

" Uczymy się dla życia,

nie dla szkoły"

Seneka Młodszy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej