Międzynarodowy Dzień Teatru

27.03.2019 roku był Międzynarodowy Dzień Teatru. Klasy 0-3 postanowiły uświęcić ten dzień wspólnym wyjściem do Teatru Muzycznego. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu "Brzechwa dla Dzieci". Spektakl był żywiołowo przyjęty przez uczniów, oklaskom nieomal nie było końca. Po spektaklu można było spotkać się z reżyserem.
Klasa 1 a zwiedziła teatr "od podszewki" - młodzi widzowie zobaczyli "kieszenie" z wszelkimi ukrytymi tam skarbami, byli na scenie i pod sceną oglądać, jak scena się obraca. Najciekawszym jednak wydarzeniem było oglądanie garderoby aktorów oraz spotkanie z paniami, które szykują wspaniałe stroje i nakrycia głowy, które można podziwiać potem na scenach Teatru Muzycznego. Odwiedzili również pomieszczenia Szkoły Policealnej.
Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Teatru, którzy pomogli w organizacji całego wydarzenia. Byliśmy mile i fachowo przyjęci.

Osana Sowińska

Data dodania: 2019-03-30 18:27:01