Mamy Laureatkę!!!

7 lutego 2020 uczennica klasy VIIIA Wiktoria Orzechowska przystąpiła w Wejherowie do ostatniego, wojewódzkiego, etapu Konkursu Kuratoryjnego Języka Polskiego.  W dniu dzisiejszym (18.02.2020) została ogłoszona Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas IV- VIII.
To ogromny sukces. Konkurs kuratoryjny był trudny, miał aż trzy etapy, wymagał przeczytania wielu dodatkowych lektur, obejrzenia wskazanych filmów, interpretacji obrazów i perfekcyjnego opanowania całej podstawy programowej języka polskiego. Wysiłek Wiktorii był ogromny, ale jak widać się opłacił.
Już dzisiaj jako laureatka może wybrać każde liceum  i nie stresować się sprawdzianem ósmoklasisty z języka polskiego. Jest po prostu z niego zwolniona. A z języka polskiego ma już gwarantowaną szóstkę na koniec roku. (To informacja dla tych, którzy chcieliby spróbować sił w tym konkursie w przyszłym roku. Jak widać MOŻNA !)
WIKTORIO, JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNI!
Karolina Warzocha

Data dodania: 2020-02-18 20:43:13