Mamy finalistkę!!!!

Z dumą możemy ogłosić, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Wilińska z klasy VIIIa została Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych, który jest organizowany przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. To ogromny sukces. Do trzeciego, ostatniego etapu konkursu wojewódzkiego zakwalifikowało się 77 uczniów z 53 szkół, w tym tylko 11 uczennic. Tytuł Finalistki Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego gwarantuje Oli ocenę celującą z informatyki na koniec roku szkolnego i dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Ola wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, zawsze godnie reprezentuje naszą szkołą i stanowi wzór do naśladowania. Również tym razem jej sumienna, ciężka praca dała wspaniałe wyniki. Gratulujemy i dziękujemy Oli i jej rodzicom!
mgr M. Cylc

Data dodania: 2020-05-16 08:03:40