Koronawirus

Szanowni Państwo

• Zgodnie z poleceniem Pana Premiera,  ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne dzieci i dorosłych, zajęcia  edukacyjne zostaną zawieszone od 12 marca br. (czwartek).                       W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze. Świetlica będzie działa w godzinach 6.30 – 17.00. Będzie również w szkole obiad dla obecnych dzieci.
  • Jeżeli jesteście Państwo w stanie zapewnić dzieciom opiekę już od jutra  – prosimy o nieprzychodzenie ich  do szkoły.
  • Od 16 do 25 marca szkoła jest ZAMKNIĘTA (nie będzie również  zajęć popołudniowych płatnych: karate,  aikido, plastyczne, Orlik, Otwarta Szkoła ….)
  • To nie jest czas ferii, prosimy o zachęcanie uczniów  do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole.  Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.
  • Jeżeli Wasze dziecko  jest  w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu  zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się  na stronie internetowej ZUS.
  • Proszę, przekażcie osobom, które będą opiekować się dziećmi, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • W domu należy rygorystycznie przestrzegać   zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których będziecie Państwo spędzać czas.
  • Bieżące  komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły poprzez e - dziennik i szkolne strony internetowe będą mówiły o kolejnych  krokach i działaniach zalecanych w tej trudnej sytuacji.
Data dodania: 2020-03-11 12:24:46
Data edycji: 2020-03-11 12:25:49