Kilka słów od koła literackiego „Stefanek” ….

„Lato, lato, lato wszędzie, zwariowało, oszalało moje serce...” – te słowa piosenki Formacji Nieżywych Schabuff bezsprzecznie kojarzą nam się z wakacjami. Są one najszczęśliwszym okresem dla nas - uczniów.  Czekamy na ten zasłużony i jakże wyczekiwany przez wszystkich wypoczynek. Snujemy plany wyjazdowe, zastanawiamy się, czy wakacje spędzić w Polsce czy może za granicą. Dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali polecamy dwa artykuły - „Cudze chwalicie, swego nie znacie!” oraz „ W podróż dookoła świata”, które być może pomogą Wam w podjęciu ostatecznej decyzji. Gdziekolwiek pojedziecie, pamiętajcie o tym, by dbać o siebie.

W związku z nadchodzącymi wakacjami, pragniemy życzyć Wam udanych i bezpiecznych wczasów. Niech szaleństwo idzie w parze z rozsądkiem, abyście od września zabrali się ochoczo do pracy, pełni energii, zapału i pogody ducha.

koło literackie „Stefanek”

Data dodania: 2020-06-22 11:16:36