„Każdy ma coś, co może dać innym”

Każdy ma coś, co może dać innym”

/Barbara Bush/

Szanowni Państwo,

zwracamy się z gorącą prośbą, by uczynić świat lepszym dla naszego Ucznia, który uległ poważnemu wypadkowi i czeka go długotrwałe leczenie oraz rehabilitacja. Razem możemy pomóc, zmienić jego los
 i pomalować go wszystkimi kolorami dobroci oraz życzliwości. Każdy nawet najdrobniejszy gest ma ogromne znaczenie i poniesie ze sobą nadzieję.

Proponujemy, by pieniądze, jakie Państwo przeznaczyli na kwiaty dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego, zamienić w dar serca dla naszego Ucznia. W tym celu 22.06.18 w każdej sali wystawimy skarbonkę. Wsparcia można również udzielać od dnia 18.06.2018, wrzucając datek do skarbonki przy głównym wejściu. Dziękujemy za zrozumienie i włączenie się w pomnażanie dobra.

Rada Pedagogiczna przy SP 29

Data dodania: 2018-06-18 14:19:30