Informacja na temat zajęć w Szkole

Szanowni Państwo,

Od środy, tj. 24.04.2019r. mam możliwość zorganizowania dla uczniów opieki  świetlicowej.

W bardzo ograniczonym stopniu.

Dlatego proszę, aby Rodzice, którzy  już nie mają żadnych możliwości zorganizowania opieki  zgłaszali telefonicznie dzieci, które przyjdą do świetlicy. Zgłoszenie można zrobić również osobiście u nauczyciela świetlicy lub w sekretariacie szkoły do 15.00. Zgłoszenia należy robić każdego dnia oddzielnie na następny dzień – czyli z wyprzedzeniem. Liczba pracujących nauczycieli każdego dnia może być inna, a za tym idą inne możliwości zapewnienia opieki.

Pracować będą tylko nauczyciele klas 4-8, czyli tacy, którzy nie znają dzieci świetlicowych. Dlatego koniecznie:

1. Proszę osobiście odprowadzać dziecko i przekazywać je nauczycielowi. Niedopuszczalne, jest zostawienie dziecka pod szkołą, by samo przyszło do świetlicy.
  2. Nauczyciel zapyta o wskazania zdrowotne dziecka i o to, kto odbierze dziecko po zajęciach.
  3. Należy u nauczyciela każdego dnia zostawić kartkę z zapisanym imieniem nazwiskiem i nr dowodu osoby odbierającej.
  4. Osoba odbierająca musi mieć przy sobie dowód osobisty.

JEDNOCZEŚNIE BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, ZA WSPARCIE wyrażone w fakcie, że przez poprzednie dni strajku – nie było dzieci w szkole. Nauczyciele, którzy podjęli decyzję o kontynuowaniu pracy brali udział w przeprowadzeniu egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnego.

Za wszystkie utrudnienia przepraszam.

Ewa Stoińska

dyrektor SP 29