Gdyńskie opowieści literackie

Kocham Gdynię, więc o niej piszę.

Tak można podsumować udział czwartoklasistów w konkursie „Gdyńskie Opowieści Literackie”. Projekt powstał i został przeprowadzony przez Szkołę Podstawową Nr 52 w Gdyni. Uczniowie klas czwartych otrzymali zadanie stworzenia opowieści związanej z charakterystycznym elementem naszego miasta.

W związku z tym powstały teksty związane z: Gdyńskimi Fontannami, rzeką Kaczą, ORP Błyskawica, Dworcem Głównym i Oceanarium. Do konkursu zgłoszono 23 prace ze Szkół nr 28,16,29, 39, 10, 26, 47. Wszystkie zostały zebrane w pokonkursowej publikacji. Ciekawostką jest, że jury nie przyznało pierwszego miejsca, dlatego drugie lokaty uzyskane przez uczniów SP 29: Wiktorię Wilińską z kl.4c i Artura Nowaka z 4b śmiało możemy nazwać wielkim sukcesem. W konkursie wzięła również udział Sara Bebkiewicz z 4c.

GRATULUJEMY!!!

Data dodania: 2018-03-23 09:57:00