Gala wręczenia nagród w Międzyszkolnym Konkursie '' Szopki Bożonarodzeniowe - Nowe Mieszkanie dla Jezusa''

9 stycznia odbyła się w naszej szkole gala wręczenia nagród w Międzyszkolnym Konkursie " Szopki Bożonarodzeniowe- Nowe Mieszkanie dla Jezusa".  Na konkurs wpłynęło 25 szopek z różnych szkół gdyńskich. Największą ilość prac przygotowała Szkoła Podstawowa nr 45 pod opieką pani Ireny Kopacz.  Szopki różniły się sposobem wykonania, użytymi materiałami, ale wszystkie były wykonane z ogromnym zaangażowaniem i sercem.

Za wszystkie prace bardzo dziękujemy!

Można je jeszcze obejrzeć w Kościele pod wezwaniem Św. Józefa w Gdyni.

Wybór zwycięzców był bardzo trudny, ale komisja  konkursowa dokonała oceny prac i wybrała:miejsce I Nina Kosno SP20        I Igor Łukowicz SP29 nagroda ufundowana przez Ks. Proboszcza Antoniego Nerek        II Tymoteusz Łapcik SP10        II Mateusz Helak SP10        III Alicja Dudek SP40Wyróżnienia otrzymałi: Antonina Gotowicka SP45                       Antonina Łęgocka   SP45                       Polina Posvaliuk   SP29                       Kacper Ossowski    SP31Fundatorami nagród był Ksiądz Proboszcz i Urząd Miasta Gdyni. Bardzo dziękujemy za ufundowanie  nagród i obecność na naszej gali. Dziękujemy naszym uczniom z klasy Va i VIa za piękny występ, dzięki któremu jeszcze raz przeżyliśmy atmosferę wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia. Pani wicedyrektor Alinie Sobolevskiej i Księdzu Proboszczowi, dziękujemy za  słowa podziękowań do wszystkich przybyłych gości.Wszystkim, którzy przygotowali prace konkursowe gratulujemy i zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu.Organizatorzy konkursu: mgr Anna Martusewicz i mgr Anna Banacka.

Data dodania: 2024-01-23 18:22:34
Data edycji: 2024-01-23 18:24:40