Festyn Rodzinny, czyli Święto Szkoły i Dzień Dziecka w jednym

Miniona sobota upłynęła pod znakiem zabaw sportowych, pokazu mody ekologicznej na każdą okazję i prezentacji ostatniego zadania z projektu MŁODY EUROPEJCZYK, jakim był mini playback  show do wylosowanej wcześniej piosenki hiszpańskiej.

Imprezę rozpoczęła pani Dyrektor Ewa Stoińska, a prowadziła pani Anna Martusewicz. Rada Rodziców tradycyjne otworzyła kawiarenkę z przepysznymi ciastami, które upiekły Mamy uczniów z poszczególnych klas. Panie z kuchni przyrządziły niesamowity w smaku smalec, więc chętni mogli  skusić się na pajdę chleba z tym przysmakiem. Wszystkim Paniom zaangażowanym w przygotowanie wiktuałów  serdecznie dziękujemy za  kulinarną ucztę.

Pogoda dopisała, humory też, a uczniowie i niektórzy rodzice oraz nauczyciele wykazali się fantastyczną inwencją twórczą zarówno w zakresie kreacji z surowców wtórnych, jak i choreografii do hiszpańskich rytmów. Dużą popularnością wśród dzieci cieszyło się zbieranie pieczątek po wykonaniu kolejnych zadań sportowych oraz rozgrywki rodzinne w siatkówkę prowadzone przez pana Krzysztofa Rykałę. Te ostatnie, pełne emocjonujących sytuacji, zakończyły najpóźniej, bo już po zakończeniu imprezy.

Małgorzata Wiśnicka, nauczyciel

Data dodania: 2018-06-11 11:31:35