Ferie zimowe w naszej szkole.

Zimowe półkolonie w mieście to dobry sposób na spędzenie ferii.

Od najbliższego poniedziałku, 16 stycznia w naszej szkole rozpoczynają się półkolonie zimowe w ramach Akcji Zima 2023. Tegoroczne półkolonie są finansowane z funduszy UNICEF.W ciągu dwóch tygodni 120 uczniów naszej szkoły będzie uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach.

W pierwszym tygodniu 5 grup, a w drugim - 3 grupy dzieci w wieku od 6 do 14 lat będą uczyć się nowych umiejętności, poznawać nowe miejsca i osoby, rozwijać swoje pasje, spożytkować mądrze swój zapał i energię. Wszystkie działania zaplanowane przez dyrekcję i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdyni w ramach współpracy z UNICEFem mają zaspokoić przede wszystkim podstawowe potrzeby uchodźców, ale również integrować ich z gdyniankami i gdynianami. Na naszych uczniów z Ukrainy oraz ich gdyńskich kolegów i koleżanki w ciągu tych dwóch tygodni czekają wyjątkowe atrakcje : wyjścia do kina i teatru, parków rozrywki, muzeów i centrów edukacyjnych oraz wyjątkowe warsztaty plastyczne, polonistyczne, z języka angielskiego i informatyki.

Wszystkie działalności, wyjścia i aktywności oraz obiady są bezpłatne, ponieważ są finansowane przez UNICEF.

Data dodania: 2023-01-12 16:33:03
Data edycji: 2023-01-12 16:38:10