Europejski Dzień Języków w naszej szkole

W tym roku Europejski Dzień Języków w naszej szkole odbył się w niecodzienny sposób.  Z uwagi na obostrzenia   sanitarno-epidemiologiczne dotychczasowy przebieg tego dnia musiał być zmieniony. By  wszyscy uczniowie SP 29 mogli wziąć udział w imprezie, postanowiliśmy nagrać filmik, który później został  zaprezentowany  podczas lekcji języka angielskiego. Przedstawione tam scenki pomogły dzieciom zrozumieć, że naprawdę warto uczyć się języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Uczniowie mieli okazję pochwalić się wiedzą  zgadując, w jakim języku słyszą - dzień dobry - a przedstawiciele różnych klas zaprezentowali swoje umiejętności językowe w trzech językach - angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Podczas nagrywania filmiku było dużo  śmiechu i dobrej zabawy.

Szczególne podziękowania dla wszystkich uczestników programu a zwłaszcza dla klasy 6a. Bez Was nie udałoby się zrealizować Europejskiego Dnia Języków w naszej szkole. Liczę na Was w kolejnym podobnym wydarzeniu!

mgr Yevheniia Bilobrova

Data dodania: 2020-10-20 15:51:34