Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – konkurs plastyczny

Zapraszam do konkursu plastycznego dzieci i młodzież do 15, którego motywem przewodnim będzie hasło „Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego”

Technika wykonania – dowolna, można zatem posłużyć się kredkami, farbami, pastelami itp. Mogą to być rysunki, obrazy, wycinanki oraz inne formy plastyczne.

Wystarczy przesłać przygotowaną przez siebie pracę (fotografię lub skan) na adres: konkurs@gitd.gov.pl. oraz oświadczenie wypełnione przez rodzica lub opiekuna.

Rozmiar nie powinien przekraczać formatu A0.
Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe: do 6 lat, od 7 do 11 oraz od 12 do 15 lat.
Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca br.
Prace oceni komisja konkursowa, a trzy najlepsze w każdej grupie wiekowej zostaną nagrodzone.
Na zwycięzców czekają m.in. maskotki krokodylka Tirka, zestawy edukacyjne, odblaskowe oraz wiele innych, przydatnych gadżetów. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją załączonego poniżej regulaminu.

Aleksandra Motylińska

Data dodania: 2020-05-21 12:00:41