DZIEŃ KROPKI W KLASACH 4-8

15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki – święto odkrywania własnych talentów, kreatywności i wiary we własne możliwości. W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, po raz pierwszy do obchodów tego święta włączyli się uczniowie i nauczyciele klas 4-8. 15 września założyliśmy ubrania „w kropki”. Na lekcjach z wychowawcą uczniowie obejrzeli film „The Dot”, czyli „Kropka”, który powstał na podstawie książki Petera H. Reynoldsa, będącej inspiracją do organizacji tego święta. Następnie uczniowie rozmawiali o swoich talentach, wykonywali prace plastyczne, drzewa talentów, szyfrowali wiadomości za pomocą Alfabetu Morsa i Braille’a oraz wykonywali wiele innych zadań „z kropką” jako motywem przewodnim. Wszyscy świetnie się przy tym bawili!!!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

Data dodania: 2021-09-21 09:19:53