Dzień Zdrowego Śniadania

8 listopada 2019 r, już po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Wszyscy uczniowie klas 0-III wraz z wychowawcami i dzięki zaangażowaniu rodziców, przygotowali pyszne i zdrowe śniadania. Dzieci przyniosły wartościowe produkty i od samego początku zaangażowały się w przygotowywanie wspólnego posiłku. Na stole pojawiły się sałatki owocowe, pyszne kanapeczki oczywiście z warzywami, koreczki owocowe, musli z jogurtem i owocami. W trakcie zjadania kolorowego posiłku najmłodsi dowiedzieli się, jak ważne jest jedzenie śniadania każdego ranka i co na nie zjeść, by mieć siłę na całodzienną pracę i zabawę. Cieszymy się, że taką akcję udało nam się zorganizować. Dzięki niej, poprzez zabawę, możemy nauczyć dzieci na czym polega zdrowe odżywianie.
Małgorzata Chrapek

Data dodania: 2019-11-10 20:42:16