Dzień Kobiet w 5c

Dzień Kobiet już za nami.  8 marca klasa 5c obchodziła dość nietypowo. Oprócz tradycyjnych życzeń  i upominków odbyła się zabawa  zadedykowana paniom. Chłopcy z klasy 5c stanęli na wysokości zadania i przygotowali mnóstwo atrakcji dla koleżanek.
Był słodki poczęstunek, mnóstwo śmiechu i niezapomniana zabawa. Dziewczęta stanęły w szranki i zmierzyły się z następującymi konkurencjami m.in. Jaka to melodia?,  The voice of woman (karaoke), Znam kluby piłkarskie (kahoot) , Znawca smaku czy Złota rączka. Podczas zmagań musiały wykazać się umiejętnościami wokalnymi, doskonałym słuchem muzycznym,  znajomością klubów piłkarskich, marek samochodów czy narzędzi stolarskich.  Zwyciężczynią konkursu została Malwina Truszkowska.  Warto dodać, że wszystkie zadania zostały przygotowane przez chłopców. Zwieńczeniem wspólnej zabawy był słodki poczęstunek dla całej klasy. Ten dzień dziewczęta będą długo i mile wspominać, i pewnie żałować, że Dzień Kobiet jest tylko raz w roku.
Aleksandra Wierzbińska

Data dodania: 2019-03-09 20:08:58