Dzień Dobrej Oceny w żółtych barwach w 4a

W poniedziałek 4 czerwca świętowaliśmy ostatni z kolorowych dni. Tym razem królował kolor żółty i, choć nie  wszyscy zaakcentowali go swoim strojem, zrobiło się naprawdę słonecznie. Każdy
 z nas przez chwilę zastanawiał się nad pytaniem: Dlaczego lubimy dostawać dobre oceny? Z tych rozważań powstał żółty kwiat, z którego można wyczytać, że dobre oceny sprawiają nam wielką radość
i dają ogromną satysfakcję!

Tak się złożyło, że dziś wybieraliśmy spośród nas Najżyczliwszego Ucznia. Ten zaszczytny  tytuł zdobyła Klaudia, której bardzo gratulujemy! Poza tym, słuchając fragmentu „Opowieści  z Narnii” czytanego przez panią Agnieszkę, zainicjowaliśmy tygodniową akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Zachęcamy Rodziców do głośnego czytania, bo czytanie to najlepsza forma wspólnego, rodzinnego relaksu!

Małgorzata Wiśnicka, wychowawca

Data dodania: 2018-06-04 20:07:12