DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 7A

Jak na 7 klasę przystało, dziewczynki z klasy 7a stanęły na wysokości zadania i samodzielnie przygotowały atrakcje z okazji Dnia Chłopaka dla kolegów z klasy.

Chłopcy zostali zaproszeni na spacer, który, jak się okazało, był pretekstem do zabawy w podchody z wieloma zabawnymi zadaniami na trasie. Za zaangażowanie w realizację zadań i szybkie dotarcie do celu czekał tam na chłopców słodki poczęstunek. Po powrocie do szkoły dziewczynki zorganizowały konkurs "Klasada" w formie teleturnieju "Familiada". Wszyscy byli zaangażowani we wspólną zabawę. Na koniec dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i rozdały drobne upominki.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych, drewnianych upominków ze specjalną dedykacją dla chłopców.

Marta Cylc - wychowawczyni klasy 7a

Data dodania: 2020-10-04 22:59:46