Dzień Chłopaka w klasie 6a

Dzień Chłopaka w klasie 6a
W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 6a świętowali Dzień Chłopaka. Dziewczynki, pod okiem wychowawczyni, przygotowały dla chłopców różne konkurencje w ramach turnieju o tytuł „Super Chłopaka”. Dziewczynki wcieliły się w role modelek, komisji konkursowej i prowadzących zmagania. Natomiast chłopcy stanęli przed dużym wyzwaniem i musieli się sprawdzić w nietypowych dla nich sytuacjach: zaplatanie modelkom warkoczy i malowanie paznokci, wykonanie makijażu dowolną techniką, odgadywanie nazw przyrządów kuchennych i narzędzi z warsztatu oraz zagadek dotyczących uczniów naszej klasy, kalambury z zawiązanymi oczami. Wszyscy świetnie się bawili, a chłopcy udowodnili, że każdy z nich zasługuje na miano „Super Chłopaka”. Na zakończenie turnieju dziewczynki złożyły chłopcom życzenia, wręczyły dyplomy i upominki.
Marta Cylc
Wychowawczyni klasy 6a