DZIEŃ CHŁOPAKA W KL. 5C

29 września w klasie Vc miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia chłopcy mieli swoje święto - Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczyny, pod okiem wychowawcy, przygotowały dla panów konkurs o zaszczytny tytuł "Chłopak na medal". W roli prowadzącej zadebiutowała - Marysia Piłkowska. Czteroosobowe jury złożone z dziewczyn czuwało nad punktacją. Do walki stanęli wszyscy chłopcy, którzy zmierzyli się w następujących konkurencjach: zaplatanie warkocza, malowanie paznokci, szycie, obieranie jabłek czy rozpoznawanie smaków z opaską na oczach. Na zakończenie zabawy dziewczyny wręczyły panom własnoręcznie wykonane prezenty.  Nie trzeba dodawać, że chłopcy bardzo ucieszyli się z upominków prosto od serca. Podsumowaniem zabawy pełnej wrażeń był słodki poczęstunek dla wszystkich.
Aleksandra Wierzbińska

Data dodania: 2018-09-30 17:02:46