Dziecięca Gala Wigilijna

W sobotę 14 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się Wigilijna Gala Dziecięca połączona z ogłoszeniem wyników XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową. Podczas tego niezwykłego spotkania w atmosferę nocy narodzin Syna Bożego wprowadziły przybyłych anielskim śpiewem kolęd uczennice klas siódmych pod kierunkiem Pani Agnieszki Korczyk. Tanecznym krokiem do wręczenia nagród poprowadziły aniołki z klas drugich przygotowane przez Panią Annę Jakubowską i Panią Osannę Sowińską.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tej uroczystości: Pani Dyrektor Iwonie Chudyszewicz za obecność i wsparcie, Pani Agnieszce Korczyk za oprawę muzyczną i przygotowanie śpiewu dzieci, Pani Annie Jakubowskiej i Pani Osannie Sowińskiej za przygotowanie występów tanecznych dzieci klas drugich, Pani Marzenie Adamowskiej za przepiękne fotografie, Pani Aleksandrze Mleczek i Karolinie Warzocha za przygotowanie dekoracji, naszej młodzieży, dzieciom i ich rodzicom za przecudowne śpiewy i występy.
Marlena Ziemann.

Data dodania: 2019-12-18 20:58:58