Dotacja dla naszej biblioteki

Szkole Podstawowej nr 29 im. Stefana Żeromskiego w Gdyni przydzielono dotację celową z budżetu państwa na realizację zadania w ramach Priorytetu 3 ,,Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0”.

Szkoła Podstawowa nr 29 otrzymała kwotę 12.000,00 zł na zakup książek będących nowościami wydawniczymi i niebędących podręcznikami, w szczególności książek historycznych, w tym poświęconych historii Polski XX wieku oraz  lektur szkolnych/nowych elementów wyposażenia do biblioteki/realizację działań promujących czytelnictwo.

Prosimy uczniów i rodziców o zgłaszanie do nauczycieli bibliotekarzy w terminie do 15 października propozycji książek dostosowanych do wieku naszych dzieci, które by wzbogaciły księgozbiór szkolny.

Data dodania: 2022-10-02 15:02:16
Data edycji: 2022-10-02 15:02:28