Akcja „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK.”

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego nasz szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK”. W ramach akcji uczniowie musieli narysować na swoich dłoniach emocje, jakie towarzyszą im podczas zdalnego nauczania i zdjęcia swoich dłoni przesłać do wychowawców. Następnie o swoich emocjach rozmawiali podczas lekcji wychowawczych oraz zajęć przeprowadzonych przez panią psycholog. Większość „emotek” była pozytywna, ale zdarzały się niestety również smutne minki, spowodowane brakiem kontaktu z rówieśnikami i wieloma godzinami spędzanymi przed monitorem komputera. Czas zdalnej nauki, to czas niełatwy dla nas wszystkich, ale wspierając się, mamy szansę razem przetrwać tę trudną sytuację.

Data dodania: 2021-03-30 21:36:48
Data edycji: 2021-03-30 21:43:22