Akcja Zima 2023. Pierwszy tydzień w SP nr 29.

Minął pierwszy tydzień Akcji Zima 2023 organizowany w naszej szkole, który w całości został sfinansowany ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF. 75 uczestników zimowiska w tym tygodniu rozwijali swoje pasje, doskonalili umiejętności, uczestniczyli w różnego rodzaju aktywnościach. Wyjścia do teatru i kręgielni, Centrum Nauki Experyment i Centrum Rozrywki Amazonia, udział w warsztatach kulinarnych i plastycznych, tworzenie własnej biżuterii, wyjazdy do stadniny i grodziska, wystawianie scenek i udział w zajęciach teatralnych. Trudno wszystko wymienić. Bardziej szczegółowe sprawozdania i piękne zdjęcia z każdego dnia można znaleźć na stronie naszego szkolnego Faceeboku. Bardzo się cieszymy, że uczestniczące w półkoloniach uczniowie z Ukrainy doskonalą swoje umiejętności językowe, poznają nowe miejsca i nowych ludzi, uczą się zasad współpracy i współdziałania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawcom półkolonii, pracownikom administracji i obsługi, że wszystkie zaplanowane wyjścia, imprezy i przedsięwzięcia udało nam się zrealizować. Frekwencja była prawie stuprocentowa, zabawa z rówieśnikami doskonała, nauka samodzielności ekscytująca, a obiady pyszne.

Przed nami kolejny tydzień...

Alina Sobolevska

Data dodania: 2023-01-23 12:01:43