Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele kontakty

LP. Imię Nazwisko email    
1 Danuta Bieszke dbieszke@sp29.edu.gdynia.pl    
2 Yevheniia Bilobrova ybilobrova@sp29.edu.gdynia.pl    
3 Małgorzata Chrapek mchrapek@sp29.edu.gdynia.pl    
4 Iwona Chudyszewicz dyrektor@sp29.edu.gdynia.pl    
5 Marta Cylc mcylc@sp29.edu.gdynia.pl    
6 Katarzyna Duraś kduras@sp29.edu.gdynia.pl    
7 Monika Ebertowska-Domańska medomanska@sp29.edu.gdynia.pl    
8 Barbara Felska-Siurnicka psycholog@sp29.edu.gdynia.pl    
9 Magdalena Grabarczyk mgrabarczyk@sp29.edu.gdynia.pl    
10 Ilona Gradecka igradecka@sp29.edu.gdynia.pl    
11 Monika Hetmańska mhetmanska@sp29.edu.gdynia.pl    
12 Agata Hallmann ahallmann@sp29.edu.gdynia.pl    
13 Beata Ingielewicz bingielewicz@sp29.edu.gdynia.pl    
14 Beata Jacko bjacko@sp29.edu.gdynia.pl    
15 Anna Jakubowska ajakubowska@sp29.edu.gdynia.pl    
16 Katarzyna Janiszewska kjaniszewska@sp29.edu.gdynia.pl    
17 Magdalena Kołodziejczuk mkolodziejczuk@sp29.edu.gdynia.pl    
18 Agnieszka Korczyk akorczyk@sp29.edu.gdynia.pl    
19 Bogumiła Kościukiewicz pedagog@sp29.edu.gdynia.pl    
20

Grażyna

Królikowska

gkrolikowska@sp29.edu.gdynia.pl

 

 

21 Małgorzata Małycha mmalycha@sp29.edu.gdynia.pl    
22 Anna Martusewicz wicedyrektor@sp29.edu.gdynia.pl    
23 Katarzyna Maszkowska kmaszkowska@sp29.edu.gdynia.pl    
24 Katarzyna Matkowska kmatkowska@sp29.edu.gdynia.pl    
25 Maciej Mieloszyński mmieloszynski@sp29.edu.gdynia.pl    
26 Jolanta Mielko jmielko@sp29.edu.gdynia.pl    
27 Małgorzata Ossowska mossowska@sp29.edu.gdynia.pl    
28 Anna Pactwa apactwa@sp29.edu.gdynia.pl    
29 Aleksandra Peplińska apeplinska@sp29.edu.gdynia.pl    
30 Kamila Pisarzewska kpisarzewska@sp29.edu.gdynia.pl    
34 Tomasz Przyborowicz tprzyborowicz@sp29.edu.gdynia.pl    
35          
36          
37 Anetta Recka arecka@sp29.edu.gdynia.pl    
38 Agnieszka Reiter areiter@sp29.edu.gdynia.pl    
39 Krzysztof Rykała krykala@sp29.edu.gdynia.pl    
40 Alina Sobolevska asobolevska@sp29.edu.gdynia.pl    
41 Osanna Sowińska osowinska@sp29.edu.gdynia.pl    
42 Joanna Stępniewska jstepniewska@sp29.edu.gdynia.pl    
43 Ewa Stoińska      
44 Katarzyna Turowska kturowska@sp29.edu.gdynia.pl    
45 Magdalena Urban-Wiśniewska muwisniewska@sp29.edu.gdynia.pl    
46 Grażyna Walczak gwalczak@sp29.edu.gdynia.pl    
47 Karolina Warzocha kwarzocha@sp29.edu.gdynia.pl    
48 Aleksandra Wierzbińska awierzbinska@sp29.edu.gdynia.pl    
49 Gabriela Wołczyk gwolczyk@sp29.edu.gdynia.pl    
50 Alicja Zajk azajk@sp29.edu.gdynia.pl    
51 Beata Zasławska - Leśniewska mzlesniewska@sp29.edu.gdynia.pl    
52 Marlena Ziemann mziemann@sp29.edu.gdynia.pl    
53 Alicja Żabczyńska azabczynska@sp29.edu.gdynia.pl    

 

Data dodania: 2019-08-29 13:36:00
Data edycji: 2021-09-03 11:53:20
Ilość wyświetleń: 11265

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

" Uczymy się dla życia,

nie dla szkoły"

Seneka Młodszy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook