Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele kontakty

LP. Imię Nazwisko email
1 Anna Andrzejewska-Cioch aacioch@sp29.edu.gdynia.pl
2 Danuta Bieszke dbieszke@sp29.edu.gdynia.pl
3 Yevheniia Bilobrova ybilobrova@sp29.edu.gdynia.pl
4 Małgorzata Chrapek mchrapek@sp29.edu.gdynia.pl
5 Iwona Chudyszewicz wicedyrektor@sp29.edu.gdynia.pl
6 Aleksandra Cwalina acwalina@sp29.edu.gdynia.pl
7 Marta Cylc mcylc@sp29.edu.gdynia.pl
8 Katarzyna Duraś kduras@sp29.edu.gdynia.pl
9 Monika Ebertowska-Domańska medomanska@sp29.edu.gdynia.pl
10 Barbara Felska-Siurnicka psycholog@sp29.edu.gdynia.pl
11 Ilona Gradecka igradecka@sp29.edu.gdynia.pl
12 Anna Zielińska azielinska@sp29.edu.gdynia.pl
13 Agata Hallmann ahallmann@sp29.edu.gdynia.pl
14 Beata Ingielewicz bingielewicz@sp29.edu.gdynia.pl
15 Anna Jakubowska ajakubowska@sp29.edu.gdynia.pl
16 Katarzyna Janiszewska kjaniszewska@sp29.edu.gdynia.pl
17 Magdalena Kołodziejczuk mkolodziejczuk@sp29.edu.gdynia.pl
18 Agnieszka Korczyk akorczyk@sp29.edu.gdynia.pl
19 Bogumiła Kościukiewicz pedagog@sp29.edu.gdynia.pl
20 Małgorzata Małycha mmalycha@sp29.edu.gdynia.pl
21 Alicja Marczyńska-Tran amtran@sp29.edu.gdynia.pl
22 Anna Martusewicz amartusewicz@sp29.edu.gdynia.pl
23 Katarzyna Maszkowska kmaszkowska@sp29.edu.gdynia.pl
24 Katarzyna Matkowska kmatkowska@sp29.edu.gdynia.pl
25 Maciej Mieloszyński mmieloszynski@sp29.edu.gdynia.pl
26 Justyna Miłosz jmilosz@sp29.edu.gdynia.pl
27 Dorota Łysoń dlyson@sp29.edu.gdynia.pl
28 Małgorzata Ossowska mossowska@sp29.edu.gdynia.pl
29 Aleksandra Peplińska apeplinska@sp29.edu.gdynia.pl
30 Anetta Recka arecka@sp29.edu.gdynia.pl
34 Agnieszka Reiter areiter@sp29.edu.gdynia.pl
35 Krzysztof Rykała krykala@sp29.edu.gdynia.pl
36 Alina Sobolevska asobolevska@sp29.edu.gdynia.pl
37 Osanna Sowińska osowinska@sp29.edu.gdynia.pl
38 Joanna Stępniewska jstepniewska@sp29.edu.gdynia.pl
39 Ewa Stoińska dyrektor@sp29.edu.gdynia.pl
40 Beata Jacko bjacko@sp29.edu.gdynia.pl
41 Katarzyna Turowska kturowska@sp29.edu.gdynia.pl
42 Magdalena Urban-Wiśniewska muwisniewska@sp29.edu.gdynia.pl
43 Grażyna Walczak gwalczak@sp29.edu.gdynia.pl
44 Karolina Warzocha kwarzocha@sp29.edu.gdynia.pl
45 Aleksandra Wierzbińska awierzbinska@sp29.edu.gdynia.pl
46 Gabriela Wołczyk gwolczyk@sp29.edu.gdynia.pl
47 Alicja Zajk azajk@sp29.edu.gdynia.pl
48 Marlena Ziemann mziemann@sp29.edu.gdynia.pl
49 Alicja Żabczyńska azabczynska@sp29.edu.gdynia.pl
50 Tomasz Przyborowicz tprzyborowicz@sp29.edu.gdynia.pl
51 Beata Zasławska - Leśniewska mzlesniewska@sp29.edu.gdynia.pl
52 Małgorzata Mik-Tojek psycholog@sp29.edu.gdynia.pl
53 Monika Grąbczewska  

 

Data dodania: 2019-08-29 13:36:00
Data edycji: 2021-03-15 20:59:20
Ilość wyświetleń: 10809

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

" Uczymy się dla życia,

nie dla szkoły"

Seneka Młodszy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook