Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli SP29 w roku szkolnym 2023/2024

Lp. Nazwisko i imię dzień i godzina konsultacji
1 Banacka Anna piątek 14:35 - 15:05
2 Bieszke Danuta      poniedziałek 7:45 - 8:45
3 Cempa Bogumiła 2 i 4 Poniedziałek miesiąca 7:00 - 8:00
4 Chrapek Małgorzata Piątek 8:45 - 9:45
5 Chudyszewicz Iwona środa 14:00 - 15:00
7 Duraś Katarzyna środa 07:00 -  8:00
9 Felska-Siurnicka Barbara środa 14:40 - 15:40
10 Gradecka Ilona poniedziałek 15:35 - 16:35
11 Grąbczewska Monika piątek 17:00 - 18:00
12 Hallmann Agata wtorek 14:45 - 15:45
13 Hetmańska Monika wtorek 12:45 - 13:45
14 Ingielewicz Beata poniedziałek 15:35 - 16:35
15 Jakubowska Anna piątek 10:30 - 11:30
16 Janiszewska Katarzyna czwartek 12:50 - 13:50
17 Kamińska Marta piątek 7:00 - 8:00
18 Korczyk Agnieszka piątek 8:00 - 9:00
19 Kościukiewicz Bogumiła środa 16:00 - 17:00
20 Królikowska Grażyna środa 12:35 - 13:35
21 Łysoń Dorota poniedziałek 16:20 - 16:50
22 Małycha Małgorzata czwartek 7:40 - 8:40
23 Marczyńska-Tran Alicja wtorek 16:20 - 17:20
24 Martusewicz Anna czwartek 7:00 - 8:00
25 Matkowska Katarzyna czwartek 17:00 - 17:30
26 Mik-Tojek Małgorzata czwartek 14:30 - 15:30
27 Mossakowska Grażyna wtorek 7.10 - 7.50
28 Ostrowska Katarzyna czwartek 10:00 - 11:00
29 Pactwa Anna środa 12:30 - 13:30
30 Peplińska Aleksandra poniedziałek 13:30 - 14:30
31 Piórkowska Maria czwartek 15:30 - 16:30
32 Pisarzewska Kamila środa 10:35 - 11:35
33 Pyczka Karolina czwartek 15:30 - 16:30
34 Recka Anetta poniedziałek 8:40 - 9:40
35 Reiter Agnieszka czwartek 15:35 - 16:45 
36 Rykała Krzysztof czwartek 11:30 - 12:30
37 Sawicka Iwona poniedziałek 8:50 - 9:50
38 Sobolevska Alina środa 16:00 - 17:00
39 Sowińska Osanna wtorek 17:30 - 18:30
41 Turowska Katarzyna wtorek 14:35 - 15:35
42 Urban-Wiśniewska Magdalena wtorek 9:35 - 10:35
43 Walczak Grażyna środa 11:00 - 12:00
44 Warzocha Karolina czwartek 7:00 - 8:00
45 Wierzbińska Aleksandra wtorek 7:00 - 8:00
46 Wołczyk Gabriela środa 11:30 - 12:30
47 Wróbel Beata 2 i 4 poniedziałek miesiąca 7:00 - 8:00
48 Zajk Alicja środa 9:40 - 10:40
49 Zasławska-Leśniewska Małgorzata  środa 9:40 - 10:40
50 Ziemann Marlena wtorek 7:00 - 8:00
51 Żabczyńska Alicja czwartek 7:00 - 8:00
Data dodania: 2022-09-07 17:44:17
Data edycji: 2024-02-27 08:29:09
Ilość wyświetleń: 2530

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

" Uczymy się dla życia,

nie dla szkoły"

Seneka Młodszy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej