Egzamin Ósmoklasisty

Wychowawcy klas przekażą uczniom którzy bedą mieli przyznane na egzaminie dostosowania do 20 listopada druki. Proszę o zapoznanie się z przyznanymi dziecku dostosowaniami i jeżeli wyrażają państwo zgodę na nie to proszę o podpisanie druku i przekazanie do szkoły w ciągu 3 dni roboczych.

Drodzy rodzice w lutym wychowawcy klas przekażą państwu, poprzez państwa dzieci, do wglądu raporty poegzaminacyjne z języka polskiego oraz matematyki. Z raportów tych dowiedzą się państwo jak dzieci poradziły sobie z poszczególnymi zadaniami na egzaminie i jaką ilość punktów otrzymały. Poprzez analizę tych raportów można się dowiedzieć nad czym jeszcze można dodatkowo popracować i co udoskonalać.

Drodzy rodzice i Ósmoklasiści.

Poniżej udostępniamy link do informatora o szkołach ponadpodstawowych. Jeśli ktoś nadal nie podjął decyzji jaką szkołę wybrać mamy nadzieję że informacje w nim zawarte pomogą podjąć decyzję.

Drodzy Rodzice i Ósmoklasiści. WAŻNE!!!!

Przekazujemy link do strony Ministerstwa Edukacji Narodowej na którym zostało ogłoszone rozporządzenie z dnia 19 maja 2020 roku dotyczące uregulowań związanych z egzaminami i rekrutacją do szkół ponadpodstawowych.

Znajdą tam państwo szczegółowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty oraz terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Egzamin Ósmoklasisty

Drodzy Ósmoklasiści, Drodzy Rodzice

W dniach 16, 17,18 czerwca odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka obcego.

Termin dodatkowy to 7, 8 i 9 lipca 2020 r.

Egzamin będzie przeprowadzany w szczególnym czasie, w szczególnych warunkach. Będą obowiązywać Was oraz Nauczycieli uczestniczących w komisjach egzaminacyjnych Procedury Zachowania Bezpieczeństwa.

Prosimy zapoznać się z ogólnymi wytycznymi CKN, MEN i GIS oraz plakatem udostępnionym przez MEN.

Komunikat i materiały dostępne na stronie MEN:

PLAKAT “OCZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS EGZAMINU!”

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TERMINY EGZAMINÓW

TERMIN GŁÓWNY

Egzamin z języka polskiego – 16 czerwca 2020 (wtorek) godz. 9:00