Egzamin Ósmoklasisty

Wychowawcy klas przekażą uczniom którzy bedą mieli przyznane na egzaminie dostosowania do 20 listopada druki. Proszę o zapoznanie się z przyznanymi dziecku dostosowaniami i jeżeli wyrażają państwo zgodę na nie to proszę o podpisanie druku i przekazanie do szkoły w ciągu 3 dni roboczych.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy rodzice w lutym wychowawcy klas przekażą państwu, poprzez państwa dzieci, do wglądu raporty poegzaminacyjne z języka polskiego oraz matematyki. Z raportów tych dowiedzą się państwo jak dzieci poradziły sobie z poszczególnymi zadaniami na egzaminie i jaką ilość punktów otrzymały. Poprzez analizę tych raportów można się dowiedzieć nad czym jeszcze można dodatkowo popracować i co udoskonalać.

Drodzy rodzice i Ósmoklasiści.

Poniżej udostępniamy link do informatora o szkołach ponadpodstawowych. Jeśli ktoś nadal nie podjął decyzji jaką szkołę wybrać mamy nadzieję że informacje w nim zawarte pomogą podjąć decyzję.

Data dodania: 2019-11-07 14:13:47
Data edycji: 2020-03-29 13:13:06